SON DAKİKA :

Paul Walker ölmedi dedirten haber adamın ölüsü yok

Paul Walker öldü ama cesedi ortada yok.Hızlı ve Öfkeli filminin yakışıklı aktörü Paul Walker'ın cesedinin ortada olmaması ölümünün bir kurmaca olduğu söylendi millet heyecan yaptı.
Bu haber 2013-12-04 eklenmiştir.
Paul Walker ölmedi dedirten haber adamın ölüsü yok

Paul Walker öldü

 Hızlı ve Öfkeli filmlerinin ünlü oyuncusu Paul Walker'in ölüm haberi tüm dünyayı yasa boğarken, oyuncuyla ilgili birçok farklı haber de gündeme gelmeye başladı.

Amerikalı bir vatandaş, Paul Walker'ı Los Angeles'ta bugün gördüğünü iddia etti ve bazı büyük haber kanallarının Paul Walker'ın ölümüne inanmaması, cesedinin ortada olmaması dile getirildi ve her şeyin bir kurmaca olduğunu iddia edildi.

 

 İddiaya göre Temmuz ayında vizyona girecek olan Fast & Furious 7 filmi için böyle bir oyun oynandı. Film, "Biz hızlıyız diye herkesin hızlı olması gerekmiyor. Ben ölmedim her şey size ders vermek içindi" adlı sahneyle başlanılacak ve Paul "Six Days" adlı şarkıyla ortaya çıkacak.

İşte yapılan o sahte haberler.

 

 

Paul Walker'in cesedinin fotoğrafı

 

 Twitter ve Facebook'ta dolaşan bu görsel'in Paul Walker'in cesedi olduğuna pek çok kişi inandı. Fotoğraf aslında 2011 yılında Afrika'da misyonerlik yapan bir adamın geçirdiği bir kazanın fotoğrafı idi.

  Paul Walker ölmedi haberi

 

 Bu görselin ardından yine aynı misyonerin bu defa tedavi edilmiş hali gösterilerek bunun Paul Walkerolduğu, ölümü haberlerine karşın, aslında Walker'in hayatta olduğu iddia edildi. Bu haber de yalandı çünkü görsel aynı adamın geçirdiği trafik kazası haberine aitti.

Ölmeden 1 gün önce Paul Walker'in öldüğüne dair sahte haber yapıldı

Paul Walker ölmeden 1 gün önce de öldüğüne yönelik sahte haber yapılmıştı. Söz konusu " Paul Walker öldü" haberinin tüm Hollywood ünlüler için otomotik olarak üretilen bir ölüm haberi olduğu anlaşılmıştı.

Oyuncunun ölümü sosyal medyada büyük yankı uyandırırken ölümüne hala inanmayan hayranları var..

Son Eklenen Foto Galeriler
ETİKETLER :
Yorumlar
Yorum Yaz
Adınız :
Başlık :
Yorumunuz :
   
   
Anket
49 rehine sizce nasıl serbest kaldı?
MİT sayesinde
ABD teslim etti
IŞİD serbest bıraktı
Son Eklenen Foto Galeriler
Facebook'ta Haberoku24
Twitter'da Haberoku24
Arşiv Arama
- -
Futbolla.com - haber, haberler, haber siteleri, haber portalları, gazete haberleri, gazete siteleri, gündem haberleri, ekonomi haberleri, spor haberleri, memur haberleri, magazin haberleri
© Copyright 2013 Haberoku24. Tüm hakları saklıdır.
Haberoku24.com'da 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır. Uygunsuz bir haber veya içerik olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.